December s reprodukčnou medicínou
9.12. a 16.12.2021
vždy od 19:30

Ako a kedy si pozriem prednášky?

Minimálne 24 hodín pred prvým/nadchádzajúcim webinárom obdržíte odkaz na pripojenie (skontrolujte si prípadne aj SPAM schránku). Upozornenia o konaní webinára dostane ešte hodinu pred samotným začiatkom. Kliknutím na odkaz budete automaticky presmerovaní na platformu Demio, kde bude webinár/live prenos v stanovenú hodinu a deň spustený.

Live prenosy aj webináre budú časovo ohraničené a teda spustené v stanovenú hodinu. Od tohto času bude váš link aktivovaný. Live prenos alebo webinár nie je možné stopnúť a opätovne spustiť, na to bude slúžiť archivovaná verzia v „Moje videoprednášky“. 

Pre garanciu bezproblémovej účasti na živom prenose odporúčame sa registrovať na webinár minimálne deň vopred.

Ak live prenos alebo webinár nestihnete, budete mať možnosť si ho ľubovoľne prehrať po prihlásení sa do Zóny pre členov a návštevníkov (v hornej časti každého webu SAVLMZ), kde ich nájdete v časti „Moje videoprednášky“ (live prenosy sa tam objavia do 24 hodín, budú k dispozícii do 31.12.2021, resp. 31.3.2022).

Webináre si môžete zobraziť aj spätne. Po zákúpení produktu (Vami vybraného mesiaca) v eshope SAVLMZ, nájdete tieto záznamy v sekcii „Moje videoprednášky".