December s reprodukčnou medicínou
9.12. a 16.12.2021
vždy od 19:30

Registračné poplatky a podmienky

 

PRÍSTUP K WEBINÁROM SI VIETE ZAKÚPIŤ V E-SHOPE SAVLMZ !


Registračné poplatky

Virtuálne Vzdelávanie SAVLMZ 2021 Registračný poplatok na celý rok 2021
(12 mesačných blokov)
Registračný poplatok na jeden mesiac
(akýkoľvek mesačný blok)

Všetky sumy sú uvedené v eurách a obsahujú DPH 20%. 

Účastníkom zo zahraničia
- platcom DPH - systém vygeneruje vložné bez DPH
- neplatcom DPH - systém použije DPH štátu príjemcu elektronickej služby (VAT MOSS)

Člen SAVLMZ 390€ 47€
Nečlen 500€ 60€

Členovia SAVLMZ, môžu na úhradu celkovej sumy využiť Kredity SAVLMZ. Pred samotnou registráciou je potrebné prihlásiť sa do Členskej zóny (v hornej časti webovej stránky). Členský príspevok SAVLMZ je možné zakúpiť priamo počas nákupu v e-shope, získate tak možmosť okamžitého uplatnenia Kreditov SAVLMZ, prispevok je platný 365 dní od dňa úhrady.

Pre uplatnenie zníženého členského registračného poplatku musíte byť riadnym členom SAVLMZ, svoje aktuálne členstvo si môžete skontrolovať po prihlásení sa v hornej časti webovej stránky, resp. na web stránke asociácie.

 

Ako sa zakúpiť webináre v rámci Virtuálneho Vzdelávania SAVLMZ


Webináre si môžete zakúpiť v samostatnej sekcii E-Shopu SAVLMZ. Prístupové údaje a heslo sú rovnaké ako pri ostatných weboch SAVLMZ. Ak ešte nie ste členom našej asociácie, no chcete využiť zvýhodnený nákup, môžete v jednom nákupe realizovať členský príspevok, webináre a priamo využiť aj Kredity SAVLMZ.

Po vyplnení a odoslaní on-line objednávky dostanete na vašu emailovú adresu pokyn na úhradu registračných poplatkov, príp. môžete využiť platbu kartou. Po pripísaní platby na účet organizátora vám pošleme na emailovú adresu, použitú pri nákupe riadnu elektronickú faktúru (na jej vytvorenie použijeme vami vyplnené fakturačné údaje).
Účastníci zo zahraničia - platcovia DPH, ktorí chcú mať výšku vložného zníženú o DPH, musia správne vyplniť údaj IČ DPH v tvare napr. CZ1234567890, po automatickej verifikácii v európskom zozname platcov DPH systém vygeneruje ceny bez DPH.


Spôsob platby


Účastník má k dispozícii niekoľko možností platby za nákup:

TatraPay 
Platba internet bankingom Tatra banky. Po odoslaní vyplneného formulára ste presmerovaný priamo na stránku Tatra banky, kde sa prihlásite a potvrdíte Vašu platbu. (Viac informácií o službe TatraPay)

Platobnou kartou (CardPay - VISA, MasterCard, Diners Club) - bez poplatkov na strane platiaceho! (ideálne pre zahraničných účastníkov) 
Platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard, MasterCard a Diners Club. Práve toto je najrozšírenejší spôsob platby na celom svete, preto je vhodná aj pre zákazníkov zo zahraničia. Výhodou je, že týmto spôsobom môžete platiť bez ohľadu na to, ktorá banka a v ktorej krajine vám kartu vydala. Funguje podobne ako internet banking, avšak namiesto čísla účtu zadávate údaje o Vašej platobnej karte. Zadávanie týchto informácií prebieha na zabezpečenej stránke Tatra banky, my sa k žiadnym údajom o Vašej karte nedostaneme.
* Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú. (Viac informácií o službe CardPay)

Na základe zálohovej faktúry
Všetky online platby sú realizované na stránkach banky účastníka. Organizátor od banky obdrží len informácie o úspešnosti realizovanej platby s údajmi nevyhnutnými pre jej identifikáciu.

 

Zakúpte si celoročný prístup ku všetkým webinárom 2021 a ušetrite až 30% !